CAREERS
careers@yosh.ai

Data Scientist (Polska)

Zapraszamy do współpracy w nowoczesnym projekcie związanym głównie z wizją komputerową (ale także NLP przy agencie dialogowym) w którym celem jest rozwijanie technologii klasyfikacji i kategoryzacji oraz "visual search" w obszarze modowym. Jeżeli lubisz wyzwania oraz możliwość pracy przy tworzeniu najbardziej innowacyjnych technologii na skali światowej z wykorzystaniem sieci neuronowych, oraz co najważniejsze - praktycznej implementacji tych technologii u naszych Klientów, to jest to oferta dla Ciebie.

Wymagane doświadczenie:

  • Umiejętność programowania w Python
  • Znajomość biblioteki Numpy
  • Znajomość zagadnień związanych z uczeniem maszynowym
  • Praktyczna znajomość konwolucyjnych sieci neuronowych
  • PyTorch (bądź inna biblioteka do głębokich sieci neuronowych)

Mile widziane:

  • Znajomość scipy/pandas
  • Znajomość systemów rekomendacyjnych
  • Znajomość podstaw teoretycznych uczenia maszynowego
  • Znajomość systemów kontroli wersji: git
  • Udokumentowane projekty wykorzystujące głębokie sieci neuronowe w wizji komputerowej
Administrator rozwiązań chmurowych (Polska)

Administrator rozwiązań chmurowych będzie odpowiadał za utrzymanie środowisk oraz wdrożenia rozwiązań na środowiska zarządzane na platformie Google Cloud.

Obowiązki:

  • Projektowanie i budowa wymaganych środowisk (infrastruktury) w oparciu o chmurę
  • Projektowanie i budowa rozwiązań automatyzujących wdrożenia
  • Tworzenie dokumentacji technicznej opisujących infrastrukturę
  • Planowanie rozwoju środowisk i infrastruktury, oraz optymalizacja kosztów jej utrzymania
  • Monitorowanie i reagowanie na incydenty dotyczące bezpieczeństwa i wydajności infrastruktury
  • Raportowanie statusu zadań, stanu infrastruktury oraz jej kosztów
  • Poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Znajomość rozwiązań chmurowych - Google Cloud Platform
  • Znajomość języków programowania/ skryptowych: PowerShell, Python, bash/sh
  • Umiejętność planowania i projektowania infrastruktury
  • Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania infrastruktury w chmurze

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość UML na poziomie deployment
  • Ukończone studia lub studenci ostatnich lat studiów technicznych związanych z inżynierią oprogramowania
Starszy programista Python (Polska)

Głównym zdaniem starszego programisty Python jest przygotowane do komercjalizacji (wdrożenia w środowiskach produkcyjnych) rozwiązań opracowanych w obszarze R&D. Starszy programista Python wspiera pracowników naukowych w implementacji projektowanych i testowanych przez nich rozwiązań, w budowie interfejsów do platformy produktów spółki oraz architektury systemu stworzonej przez architekta wraz z Kierownikiem B+R oraz pozostałymi członkami zespołu.

Obowiązki:

  • Budowa i wsparcie w utrzymaniu rozwiązań IT realizowanych przez pracodawcę
  • Budowa testów kodu (jednostkowych, automatycznych) i udział w testach i odbiorach rozwiązań
  • Przygotowanie i wsparcie wdrożeń rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej rozwiązań projektowych i udział w projektowaniu i utrzymaniu repozytorium dokumentacji rozwiązań
  • Wsparcie w identyfikacji i definiowaniu oraz udział w weryfikacji wymagań w zakresie systemów/rozwiązań IT
  • Analiza wymagań projektowych, projektowanie rozwiązań i przeniesienie logicznej architektury na poziom rozwiązania (oprogramowania)
  • Raportowanie pracy, wyników realizacji zadań

Wymagania:

  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie jako programista Python
  • Co najmniej dobra znajomość pakietów numpy, pandas, scipy
  • Praktyczna znajomość podstaw OOP oraz umiejętność wykorzystania podstawowych wzorców projektowych (GoF) w Python
  • Praktyczna umiejętność budowy i uruchamiania testów jednostkowych i integracyjnych z wykorzystaniem pytest
  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania repozytorium kodu (co najmniej Git/ GitLab)
  • Rozumienie notacji UML
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile
  • Znajomość infrastruktury chmurowej (np. Google Cloud) i baz NoSQL (Cassandra, Dynamodb, Mongo)
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Gotowość do nauki
  • Wiedza dotycząca podstaw inżynierii oprogramowania i TDD